Şimdi yazlık zamanı!

Yaz geldi! Pırıl pırıl güneş, deniz hepimizi tatile davet ediyor... Her yıl tatile para harcamaktan bıkanlar, yatırımlarını yazlıklara harcıyorlar... Bodrum, Antalya, Marmaris işte her bütçeye uygun yaz-kış oturabileceğiniz evler;

26/05/11 15:08

Bodrum

Artemisia Evleri

Bodrum’un eşsiz coğrafyasında yazın tadını çıkartırken, sıcağın etkisini hissetmeden ferah bir nefes alabileceğiniz yaşam alanları Artemisia Evleri’nde.

Fiyatı: 196 bin TL'den başlıyor...


Biblos Centrum Evleri

Burada hem taş duvarlar, emsalsiz bahçe, kuşbakışı manzara sayesinde doğal güzelliklere hemde konforlu ayrıntılar sayesinde ultralüks yaşama doyacaksınız... Merkeze sadece 5 dakikalık yürüyüşle ulaşacak, Bodrum'da ancak şimdi yaşamaya başlayacaksınız..

Fiyatı: 400 bin TL. Son 5 ev !


Büyükçekmece

Mimar Sinan Konakları

Mavi ile yeşilin bir arada bulunduğu Mimar Sinan Konakları  projesinde, 44.000 m2 arsalar üzerinde; 40 adet villa ile 130 adet daire ile işyerleri planlandı. Her konutun deniz manzarası görmesi esas alınarak hazırlanan genel projede 26.000 m2 yeşil alan, oyun alanları ve açık otoparklar mevcut.

Didim

Golf Villas

Yüzme havuzu, Otopark, Cafe, Bar, Restaurant, Resepsiyon, 68 Bungalow villadan oluşan Golf Villa Projesi Didim’de inşa edilecek olup doğa ve deniz manzaralıdır. Sahile ve Akbük merkeze 5 dakika, Didim merkeze 10 dakika mesafede olan bu projemiz 1+0 şekilde dizayn edilmiş olup her eve ait 50 m2 bahçe alanı mevcuttur. Ekonomiyi, huzuru ve konforu bir arada sunan Golf villa'larında hemen yerinizi ayırtın...
Life Style Evleri

Life Style Projesi kapsamındaki konutlar 10 yıl garantili. Sitede 24 saat güvenlik, kamera sistemi, yüzme havuzları, fitness salonu, sauna bulunuyor. Dairelerde ise gömme banyo, klima, jakuzi, fayans banyo, gömme mutfak ve elektrikli su ısıtıcıları yer alıyor.

Fiyat: 75 bin  TL ile 152 bin TL arasında değişiyor.

 

 

Çeşme – Alaçatı

Alaçatı Taş Evler

Alaçatı'nın temiz havası, bahçenizde yaşayacağınız huzur dolu bir yaşam... Varyeriler İnşaat “Taş Devri” ni yeni taş evlerinde yeniden başlatıyor.


Ayvalık

Fasedis Villaları

Fasedis Villaları, Ayvalık'a 12, İzmir'e 137, İstanbul'a 532 kilometre mesafede yer alıyor.

Sosyal donatılarında yüzme havuzu, bisiklet ve yürüme yolları bulunan Fasedis Villaları, Midilli (Lepsos) adası ve doğa manzaralı. Denizi, kumu, nemsiz oksijen dolu temiz körfez havası, Ayvalık'ın kendine has bozulmamış dokusu, çocuk yetiştirmek icin de emniyetli bir bölge.

Fiyat : 250 bin TL – 325 bin TL

Tüm yazlık projelerini görmek için tıklayın!